View Single Post
Stary 29-10-2013, 09:35   #1
MAX2008
ford::average
 
Avatar MAX2008
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 09-08-2013
Skąd: Rawa Maz
Model: VW SHARAN S_MAX
Silnik: 1.9 TDI 2,0 TDCI
Rocznik: 2002, 2009
Postów: 61
Domyślnie Centralny zamek nie zamyka wszystkich drzwi

Im dłużej jeżdżę tym autem to więcej kwiatków wychodzi i dziś rano idąc o 5 rano na parking stwierdziłem że może zrobię pobudkę na osiedlu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. alarmem i o dziwo centralny zamek nie zamyka tylnych prawych drzwi za które chciałem pociągnąć żeby aktywować alarm reszta drzwi była normalnie zamknięta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zrobiłem parę prób na parkingu z zamykaniem z pilota auta i zawsze te drzwi były otwarte tzn nie zaryglowane przez alarm można je było normalnie otworzyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a reszta łącznie z bagażnikiem zamknięta.Co mnie bardziej wkurzyło to to że chciałem zobaczyć czy może zamykając normalnie kluczykiem coś się zmieni a tu ZONK bo kluczyk nie zamknął żadnych drzwi nawet kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Macie może jakieś pomysły co może być przyczyną takiego działania ????
MAX2008 jest offline   Odpowiedź z Cytatem