View Single Post
Stary 14-07-2017, 16:45   #5
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Update Sync3 bez navi -> Sync3 z navi EU

Zgodnie z obietnicą dzisiaj był dalszy ciąg z "upgrade'owanym" samochodem (właściciel samochodu i sporego serwisu nieautoryzowanego Ford ma szerokie plany przerobienia na Titanium... aktywowałem dołożone FDL i dołożoną kamerę cofania, zrobiłem ubgrade Sync3 nonnavi -> navi, czeka mnie współudział w wymianie ACM na DAB+ i TMC, wymianie licznika na duży, dokładaniu czytania znaków, asystenta pasa, CitiStop, aktywnego tempomatu, wymianie tapicerki na tę z pamięciami i pewnie czegoś jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).

Postanowiłem sprawdzić co powiedzą serwery Forda na moje działania z Sync3.
Oto odpowiedź.

Serwery przyjęły moje działania z pełnym zrozumieniem i bez zbędnych pytań.
Samochód zaczął mieć nawigację i myślę, że jak wreszcie ruszą aktualizacje on-line nie powinno być problemów dla tak zrobionych samochodów.

Tak więc wydaje się, że została przetarta skuteczna droga aktualizacji samochodów z Sync3 bez navi do Sync3 z navi.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przy tej okazji przypomnę, iż podobne działania dla "dołożonych" Sync3 niestety nie udają się.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Sync3 przed.jpg (101.5 KB, 428 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Sync3 po.jpg (100.0 KB, 363 wyświetleń)
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 14-07-2017 o 16:56
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem