View Single Post
Stary 16-05-2023, 15:01   #3658
siwy1978
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2013
Skąd: Ostrów Wlkp.
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 21
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Panowie, mam dwa małe problemy z sync 3. Od kilku miesięcy, gdy jeżdżę po mieście i wysiadam na kilkanaście minut, to po powrocie do auta i podpięciu telefonu (samsung s20 fe), odpala się interfejs android auto, mapy, telefon, spotify. Z tym, że na spotify pasek postępu utworu się przesuwa, ale muzyki brak. Kręcąc przy tym pokrętłem volume nie pojawia się to okrągłe okienko z mocą dźwięku. Pomaga dopiero szybki reset (przycisk włączenia + przewijanie do przodu), ale czasem dopiero za 4, 5 razem. Zrobiłem całkowity reset z przywróceniem do stanu fabrycznego, wydaje się że nieco pomogło, bo sytuacja zdarza się rzadziej, ale jednak występuje. Druga sprawa, przy rozkminianiu tego tematu, szukałem jakiś opcji w ukrytym menu i po pierwsze przez przypadek je zdezaktywowałem, a nie mogę nigdzie na forum znaleźć kwestii jak się je ponownie uruchamia (wciśnięcie naraz przycisku przewijania do przodu na konsoli środkowej i na kierownicy nie działa. Tak samo jak przewijanie do przodu + wysuwanie płyt cd). Dopóki jeszcze to menu miałem to musiałem coś nagrzebać z kompasem, wyłączył się i pokazuje cały czas tylko północ. Dodam że wszystkie aktualizacje softu ze strony forda pobierałem i obecnie jest zdaje się wersja 20204. Proszę o pomoc.
siwy1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem