Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana lamp ksenonowych na H7 (downgrade)
View Single Post
Stary 26-12-2019, 23:50   #21
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 282
Domyślnie Odp: Wymiana lamp ksenonowych na H7 (downgrade)

Cytat:
Napisał Python013 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
xcode zamiast męczyć się samemu to nie łatwiej by było podjechać na pobliską stację diagnostyczną i dać ustawić świeczki za 15 PLN ?

karoolpl też mam soczewki skrętne na H7, ale zamiast wysilonych żarówek 1000000% PLUS myślę nad zamiennikiem LED. Miałem już takie nawet z Ali w innych samochodach nawet H4 i bez problemu przechodziły OBT, zerkali tylko czy nie mam tam siakiego czajna HID Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To był temat który również rozważałem i z wątku widać że to fajnie świeci, nawet myślałem nad wymiana soczewek na te LEDowe, gdzie jest też*wątek na forum, jednak problem w tym wszystkim jest jeden. Pomimo tego że led nie wymaga sprysków etc. to rzecz która może kopnąć nas w tyłek w tym wszystkim to brak homologacji i póki diagnosta nie widzi problemu bo faktycznie nie masz żadnych
elementów "wystających" to niestety już same żarówki H7 LED w UE póki co nie mają żadnej homologacji, i tak jak przejdziesz przegląd, wszystko cacy, to jednak przy zdarzeniu drogowym i bardzo dociekliwym rzeczoznawcy mogą sprawdzić co miałeś za żarówki w aucie, a jak dopatrzą się że są bez homologacji to mogą np. regresem ściągnąć z Cb cała kwotę szkody, a co gorsza przy uszczerbku na zdrowiu również wszelkie odszkodowania/leczenie może iść z Twojej kieszeni.
To był*chyba ostateczny argument za kupowaniem H7 z homologacja ale za to jak najbardziej jasnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Soczewki bardzo fajnie odcinają światło i takie ledy w środku sprawowałyby się super jak i również nie oślepiałbyś innych ludzi, no ale niestety przepisy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem