View Single Post
Stary 17-08-2020, 08:08   #1
xlar
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 10-06-2015
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MKIV
Silnik: DW10C 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 22
Domyślnie Dołożenie podświetlenia we wnętrzu i na zewnatrz

Hej.

Sporo tematów pokrewnych już było, ale nigdzie nie padły konkretne dla mnie odpowiedzi. Fiesta z 2017 roku, wersja Trend + pakiet gold. Planuję kilka modyfikacji związanych z oświetleniem wnętrza mojego polifta. Tempomat się udało dołożyć, automatyczne światła i wycieraczki przy okazji wymiany szyby również. Lusterko fotochrom teraż już też mam więc pozostały drobiazgi.

1) To dla mnie must have - oświetlenie nóg u kierowcy i pasażera (+ pod fotelami, dla pasażerów z tyłu). Niestety nie mam wiązki, więc potrzebuję od Was informacji w które miejsce się wpiąć. Chciałbym, aby było to maksymalnie zbliżone do fabryki, czyli potrzebuję info którędy biegną kable i od którego miejsca muszę sztukować instalację. Czy posiadacze oświetlenia nóg mogą powiedzieć jak działa? W sensie czy jest ono zawsze spiete z lampką na górze, czy tak jak w mondeo jest na niezależnej linii i działa tylko po otwarciu drzwi?

2) Ambient nad schowkiem - w menu radia (mały wyświetlacz) oświetlenie nastrojowe już mam aktywowane - przy okazji tempomatu i czujnika deszczu kolega mi to już dodał. Tutaj nie do konca wiem gdzie powinna być wtyczka i jak wygląda. Jaki kolor ma ambient w polifcie? Czerwony? Rozważam niebieski jak całe auto. Ktoś już robił? A może ktoś ma po prostu cały zestaw do montażu (z kawałkiem wiązki) na sell?

3) Oświetlenie kałużowe. Mam lampki do mondeo kupione z Ali. W mondeo okazało się, że moduły drzwi są zbyt biedne i nie będę tego zmieniał, więc pomyślałem o upakowaniu tego w lusterka fiesty. Ktoś może robił już takiego moda? Jakieś podpowiedzi?
xlar jest offline   Odpowiedź z Cytatem