View Single Post
Stary 20-08-2020, 14:15   #6
xlar
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 10-06-2015
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MKIV
Silnik: DW10C 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 22
Domyślnie Odp: Dołożenie podświetlenia we wnętrzu i na zewnatrz

Cytat:
Napisał Wasabi88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1) Instalacja w Trendzie jest. Wystarczy włożyć żarówki. Świecą się tylko po otwarciu samochodu, tak jak lampka sufitowa.
Nie ma - w ASO potwierdzili że w moim nie ma instalki.
Cytat:
Napisał Wasabi88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3) Lampka była w lusterkach składanych. Z tego co pamiętam w zwykłych lusterkach brak jest otworu na dodatkową lampkę.
Planowałem wyciąć otwory samemu dremlem - kwestia czy lampka z mondeo się wpasuje i jakiś schemat elektryczny.

Wypiąłem schowek. Wygląda na to, że całkiem serio nie ma tam instalacji ani do oświetlenie nóg, ani ambient. Jedyne co mi się rzuciło w oczy, to przypięta do wiązki tuż nad modułem szara wtyczka (dwupinowa z jednym pinem). Jedyny kabelek który idzie w stronę schowka, to zasilający jego oświetlenie.
Ani po stronie kierowcy, ani po stronie pasażera nie znalazłem śladu innego wolnego kabelka. Co prawda schemat oświetlenia nóg przedlifta kolorami przewodów pokrywa sie z poliftowym i myślę, że jest nawet bardziej czytelny, to nadal potrzebuję opisu złaczki C2280C. Właściwie to tylko po to, żeby wiedzieć jaki to kolor, i kolejność pinów jak leci, bo wiem, że to pin 5. Ewentualnie gdzie są złacza S210, S217 i S262 fizycznie w aucie.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez xlar ; 20-08-2020 o 14:50
xlar jest offline   Odpowiedź z Cytatem