View Single Post
Stary 08-05-2019, 07:33   #742
miraf
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-03-2017
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo MK4 kombi
Silnik: 2.0 140KM/163 by Polarny
Rocznik: 2012
Postów: 47
Domyślnie Odp: Czujniki parkowania (cofania) - jakie wybrać?

Witam.
Mam zamiar dołożenia oryginalnych czujników przód i tył do Mondeo mk4 lift 2012 Kombi. Posiadam radio sony i Convers+. Mam trochę pytań. Ostatnio dokładałem DRL przód oryginalne i w związku z tym że wiązka silnika ma 13 pinów założyłem też czujniki przód bo jedna robota przy zdjętym zderzaku (mam nadzieje że tyle pinów wystarczy do czujników?). Po przeczytaniu tematu zajrzałem za prawy boczek i nie ma nic (tylko wtyczki do wiązki haka). Nie ma wtyczek do modułu Park Assist i nie ma nic wyprowadzone na zewnątrz z prawej strony zderzaka. Czyli bida. Zatem brak oryginalnej wiązki. Moje pytanie czy z tych kabli co są z tyłu za plastikiem puszczone da się wyrzeźbić te wtyczki do modułu PA. Jeśli nie to jaki jest nr wiązki wewnętrznej żeby ją wymiany - jeśli ktoś może podać, albo skąd pociągnąć kable.
Brakuje mi też modułu który by obsługiwał tył i przód, wiązki zderzaka (chciałbym kupić razem z przewodami do tmpa bo mam z przodu wiązkę puszczoną) i czujników/ koszyków tył. Czy możecie może podać nr poszczególnych części które muszę zakupić. Pozdrawiam
miraf jest offline   Odpowiedź z Cytatem