Temat: [S-MAX 2006-2015] Tuning wnętrza
View Single Post
Stary 19-12-2009, 14:36   #10
PoleApart
ford::average
 
Avatar PoleApart
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: Był i jest S-Max Titanium S
Silnik: Jest 2.0 240 KM Powershift, był 2.5T
Rocznik: 2011, 2009
Postów: 57
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Cytat:
Napisał arczi_75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy wykonalne? Podejrzewam, ze wszystkie numery są wykonalne - powstaje tylko zawsze pytanie za ile i jak to będzie wyglądało? Ja mam polakierowaną konsolę na kolor Piano black i tak jak koledzy podkreślają widać każdy pyłek, dotknięcie palcem, a najgorsze to wystarczy lekko ubrudzonym palcem przejechać po powierzchni i już zarysowanie gotowe. Dlaczego tak się dzieje? Ostatnio ktoś podrzucił mi wytłumaczenie - prawdopodobnie podczas lakierowania lakier nie został dobrze utwardzony i oto cały ból :-( Cenka którą zapłaciłem za lakierowanie w ASO to 400 zł - niby niewiele ale wypadałoby zrobić to porządnie.
Paćka się strasznie, jak widać. Ale IMHO i tak lepiej wygląda od srebra z kaseciaka Funai z 92 roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PoleApart jest offline   Odpowiedź z Cytatem