View Single Post
Stary 01-09-2010, 19:36   #6
tdabski
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: Szczecin
Model: S-max
Silnik: 1,8 TDCi, 125KM
Rocznik: 2006
Postów: 5
Exclamation Odp: Dziwne zachwanie wyświetlacza. Zdjęcie w poście.

Witam Was. Michal11 miałem ten sam problem. Już przerobiony. Nikt nie potrafił mi pomóc. To nie możliwe, że zmiana temperatur, tylko awaria modułu licznika. Nic innego tylko zmiana zegarów. W serwisie koszt nowych zegarów 2.000 zł, ja kupiłem na allegro za 150 zł. Tylko musisz dysponować numerem zegarów. Ja dostałem od znajomego po VIN'nie jakie może mieć zegary, było ich 8 katalogów numerów. Numer ten też masz pod licznikiem to numer katalogowy. Po tym numerze znajdź w allegro. Inne nie będą pasować i nie próbuj. No i tylko później serwis. Nowy soft i adaptacja kluczyka. W serwisie 360 za montaż nowego(używanego). No i druga strona zależy ile ma nabity nowy licznik. W serwisie mogą zrobić nowy stan kilometrów tylko do przodu. Innej opcji nie ma. Tu jest ryzyko, że może Ci przybyć pare kilometrów. Ja miałem farta bo miał trochę mniej jak miałem i było OK. A są fachowy co robiąąą. Ale ja nie ryzykowałem, zwłaszcza przy zmianie licznika. Na 99,9 te zachowania wskazują na to, tak ja miałem identyczne zachowania. Jak będziesz miał problem z ustaleniem nr katalogowych, tych które można zamontować daj znać. Pozdrowienia.
tdabski jest offline   Odpowiedź z Cytatem