View Single Post
Stary 26-01-2016, 18:56   #7
MaxRob
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-12-2015
Skąd: POZNAŃ
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 39
Domyślnie Odp: DURATEC HE - nieudany remont - jak tego uniknąć ?

workingman - poczytaj moją historię na [C-MAX 2003-2007] 1.8 Duratec (125KM) - bierze olej , nie będę opisywał moich obaw ani rozważań nad decyzją remontu, bez względu na typ, model auta trzeba zadać sobie podstawowe pytanie: jak długo chcesz jeździć swoim autem plus inne pytania typu podoba mi się moje auto, w najbliższej przyszłości nie zamierzam zmieniać mojego auta, będę w niego inwestował.... Następnie zostaje mechanik, zakres prac, dobór części, koszt.
Ja zawsze inwestuję w nowo kupione auto, jeszcze nie trafiłem na auto typu "igła", "nie wymaga wkładu finansowego", "wsiadać i jechać", takich aut raczej się nie sprzedaje, przeważnie zostają w rodzinie... ale jak trafisz na takie i nie będzie się dbało..... ech...to wrócimy do punktu wyjścia. Ja zrobiłem remont, uważam że warto było, jak nic nie będzie się działo przez kolejne tysiące to będzie gicior. Przy moich założeniach inwestowania w nowe części mam większą pewność czym jadę. (nowe i nie najtańsze) To tyle.
- naprawiać samochody na bieżąco, nie czekać, używać nowych części, używki hmm ale to kwestia podejścia...
MaxRob jest offline   Odpowiedź z Cytatem