Temat: [Escape - Kuga USA] Jaki silnik
View Single Post
Stary 16-08-2019, 20:22   #27
keplak
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Otwock
Model: ford escape se
Silnik: 2.5 hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Chyba Panowie Was trochę poniosło ........ Co do silnika to poruszam się obecnie Escapem 2.0 240 KM bez napędu 4x4. Przymierzając się do zakupu miałem podobny dylemat silnik ma być 2.0. 4x4 Tytanium i jeszcze lekko uszkodzony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musiałem w końcu z czegoś zrezygnować i padło na napęd 4x4 bo inaczej szukał bym bez końca ...
Generalnie nie żałuję , zim wcale nie ma , jeżdżę głownie po mieście a jeżeli chodzi o spalanie to to w trasie ogarniam 8 litrów a w mieście 9,6 . Tak to nie żart . Co prawda nie jeżdżę dynamicznie ale jeżeli mi się noga omsknie to auto strzela jak z rakiety !!!!! Silnik 1.5 jest za słaby do tego auta a spalanie możesz mieć nawet większe . Poczujesz jak załadujesz się np. na wakacje z włączoną klimą . Za duże gabaryty. Kolega takim właśnie jeździ i pluje sobie w brodę , że nie jest to 2.0 tylko skromne 1.5. Po za tym nie jestem pewny czy defekt w silnikach 1.5 tzn. przegrzewanie się został przez forda poprawiony . To tyle ode mnie .
keplak jest offline   Odpowiedź z Cytatem