Temat: [Fiesta 2012-2017] Dokładka pakietu ST Line 5D
View Single Post
Stary 14-02-2020, 09:28   #1
nimbex
ford::beginner
 
Avatar nimbex
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 20-08-2014
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK IV Titanium S
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 13
Domyślnie Dokładka pakietu ST Line 5D

Cześć,
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem dołożenia dokładek ST Line do swojej Fiesty. Czy ktoś przerabiał temat i może mi odpowiedzieć na poniższe pytania:
- tylny dyfuzor - sam dyfuzor powinien być p&p, natomiast potrzebne są narożniki, w wersji ST czy ST line są dziury w zderzaku na zatrzaski, jak to zamontować do zwykłego zderzaka? Wyłamanie zatrzasków i na klej, czy wycinać otwory? Jak na klej to jaki? Klej do szyb da radę? Wymiana całego zderzaka wiąże się z lakierowaniem, więc wolałbym tego uniknąć
- dokładka przedniego zderzaka (spoiler) - jak wyżej, czyli jak to zamontować? na klej, czy wycinać otwory?
- dokładki progów - czy w wersji zwykłej jest za co zamontować, czy trzeba to też kleić, tudzież szukać jakiś uchwytów?
- atrapa chłodnicy - to rozumiem, że jest p&p, ale czy da się wymienić bez zdejmowania zderzaka?

Szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem. Nie mniej jednak jak był już taki temat z odpowiedziami lub instrukcją / fotorelacją to będę wdzięczny za podesłanie linka i zamykam
nimbex jest offline   Odpowiedź z Cytatem