View Single Post
Stary 28-02-2004, 17:48   #17
Brychu
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 173
Domyślnie

Hmm.. Firma Forti jest polskim przedstawicielem Nitrous Express - wszyscy lokalni przedstawiciele NX podlegają właśnie Forti. To są całkowicie normalne ceny zestawów i montażu podtlenku azotu - kiedyś były wyższe, ale i tak o połowę niższe niż 12 tysięcy. Możesz śmiało ze mnąna ten temat polemizować - też mam kolegów, którzy używają N2O, zakładali w różnych okresach, co więcej - jeden jest nawet przedstawicielem NX na kuj-pom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Także na nitro (oczywiście możesz też wybrać firmę NOS zamiast NX, ale to ceny wyższe o około tysiąc złotych) wydasz max 6 tysięcy i to już z paroma akcesoriami. W Polsce jeśli chodzi o podtlenek masz do wyboru w zasadzie 2 firmy robiące profesjoonalne i ładne zestawy: właśnie NX i NOS. Grabowskiego nie liczę, bo jego butle wyglądają jak idź stąd i nie wracaj, poza tym jak już wspomniałeś lepiej zainwestować w naprawdę markowy sprzęt. Firm zakładających turbo jest oczywiście także więcej niż tylko jedno Forti. Jak już zakupisz bazę do modyfikacji, czyli swoje upragnione ST200 to mogę Ci poszukać namiarów na różne firmy + opinii o nich na różnych forum. Polecam również http://www.forum.streetracing.pl - skupia się tam śmietanka najszybszych aut w Polsce, a także właściciele kilku firm (m.in. Forti, Promotor, VTG). Można się tam wiele powiedzieć, chociaz ostatnio osobiście do tego forum mam parę zastrzeżeń - wszyscy wydają się być najmądrzejsi na świecie + panuje zwiększony rygor kontroli tego co piszesz. Jednak jeśli zapoznasz się z zasadeami forum, to z czasem będziesz się dowiadywał wielu ciekawych rzeczy. Pozdrawiam serdecznie.
Brychu jest offline   Odpowiedź z Cytatem