View Single Post
Stary 22-08-2012, 22:15   #17
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Super Soft do ELM327 dla naszych Fordów !

Cytat:
Napisał djatom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a co konkretnie zaznaczyć te 3 w czerwonym kółku i te z niebieskimi ptaszkami
W czerwonej obwódce:
1) Uruchamia alarm
2) Rozbraja alarm zamkiem drzwi - NIE ZAZNACZAĆ (rozbraja jak ktoś otwiera śrubokrętem także...)
3) Jak zaznaczony to pierwsze naciśnięcie rozbraja alarm a dopiero drugie otwiera drzwi (mało przydatne)
- czyli zaznacza się tylko pierwszą opcję

Niebieskie ptaszki
Panic - nie używać - pozostało po starych koncepcjach Forda
RKE locking... - jak zaznaczony, piloty dziłają także jak jest włączony zapłon. Moim zdaniem mało przydatne...
Remote Keyless... - jak zaznaczone to samochód ma otwieranie z pilota (standard)

Generalnie opcje dotyczące posiadanego wyposażenia trzeba zaznaczać roztropnie - poza alarmem nieczęsto się zdarza, że mamy np. czujnik deszczu, tylko nie jest on uruchomiony w GEMie..

Standardowo najpierw zczytujemy konfigurację z samochodu, zapisujemy ją a dopiero potem cos zmieniamy!

Cytat:
Napisał MajkR Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie jest komp i mały wyświetlacz. Co da mi zaznaczenie "HEC Level 2/3", "Trip computer", "Main Menu" i "Submenu level od 1 do 6"
Nie bawiłem się zegarami przedliftowymi, trzeba próbowac na własną odpowiedzialność. Moim zdaniem te opcje pracują tylko z zegarami poliftowymi.

Cytat:
Napisał djatom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no tam jest w GEMie opcja syreny z podtrzymaniem czyli jak nie będzie zaznaczona to uruchomiona jest zwykała ??
Oczywiście.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 22-08-2012 o 22:30
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem