Temat: [C-MAX 2010-2015] Awarie i usterki
View Single Post
Stary 16-11-2012, 11:27   #29
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Awarie i usterki

Cytat:
Napisał nozda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na moje pytanie, czy gniazdo 12V w bagażniku służy do tego aby pies mógł sobie tam zapalić papierosa pan z serwisu spalił cegłę i się nie odezwał...
To ja bym jeszcze zadał pytanie, czy gniazdo zapalniczki na tunelu środkowym dla tylnych foteli służy do zapalenia papierosów przez dzieci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo przeciez to auto rodzinne z definicji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bezpiecznik może się przepalić także od długotrwałego poboru prądu maksymalnego. Co ciekawe inny prąd jest podawany dla gniazda głównego (15A), a inny dla dodatkowych (10A), ale i tak jest to co najmniej 120W. Oczywiście żadna nawigacja nie pobiera więcej niż kilka W. Podczas wakacji u mnie nawi była podłączona przez 15 godzin bez przerwy i nic się nie stało. Duży pobór pradu to ma właśnie zapalniczka.

A w kwestii usterek, to kilka razy przestało mi działać doświetlanie zakrętów. Co ciekawe to tylko lewa strona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I zdarza się, że nie działa mi automatyczne domykanie centralnego po przypadkowym otwarciu.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem