View Single Post
Stary 02-11-2016, 07:19   #165
Marcin L.
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 29-07-2015
Skąd: Białystok
Model: Galaxy MK3 FL Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Wymiana oleju w Powershift.

Cytat:
Napisał radekrogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do PS to procedura jest taka sama jak w tradycyjnym automacie ? Bo można statycznie lub dynamicznie, i ASO na pewno nie posiada sprzętu do dynamicznej , wiec to taki półśrodek u nich robić.
Było na forum wielokrotnie, wystarczy poczytać.
Procedura wymiany oleju w PS jest jedna i nie potrzeba do niej żadnych specjalistycznych narzędzi (ELM327 nie traktuję jako narzędzia specjalistycznego).

Cytat:
Napisał radekrogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No tez tak sądziłem bo z automatem to ma tylko samoczynna zmianę biegu.
A co więcej musi mieć skrzynia by być automatyczną? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał szychagno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak średnio rozumiem... To gdzie wymienić olej w skrzyni żeby było ok?
Tak jak wszystko inne. Nie ma reguły czy ASO czy jakiś zakład specjalizujący się w automatach czy "u pana Henia". Zależy gdzie trafisz.
ASO teoretycznie powinno znać procedurę, bo jest szczegółowo opisana w dokumentacji serwisowej. Pytanie czy konkretne ASO do którego pojedziesz wie jak wydobyć tę wiedzę i czy potrafi prawidłowo z niej skorzystać. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie ryzykowałem i wymieniłem sam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marcin L. jest offline   Odpowiedź z Cytatem