View Single Post
Stary 02-11-2016, 08:37   #168
szychagno
ford::beginner
 
Avatar szychagno
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Gniezno
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM Powershift
Rocznik: 2012
Postów: 25
Domyślnie Odp: Wymiana oleju w Powershift.

Cytat:
Napisał Marcin L. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Było na forum wielokrotnie, wystarczy poczytać.
Procedura wymiany oleju w PS jest jedna i nie potrzeba do niej żadnych specjalistycznych narzędzi (ELM327 nie traktuję jako narzędzia specjalistycznego).



A co więcej musi mieć skrzynia by być automatyczną? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Tak jak wszystko inne. Nie ma reguły czy ASO czy jakiś zakład specjalizujący się w automatach czy "u pana Henia". Zależy gdzie trafisz.
ASO teoretycznie powinno znać procedurę, bo jest szczegółowo opisana w dokumentacji serwisowej. Pytanie czy konkretne ASO do którego pojedziesz wie jak wydobyć tę wiedzę i czy potrafi prawidłowo z niej skorzystać. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie ryzykowałem i wymieniłem sam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega potrafi podbudowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To zapytam inaczej... Najtaniej zaproponował mi wymianę Autowatin z Poznania, czy ktos tam robił i jest ok?
Bemo większy serwis ale cena z kosmosu - 1400zl. Chyba, że można się potargować.

____________________
Tapnięte z telefonu.
szychagno jest offline   Odpowiedź z Cytatem