View Single Post
Stary 20-10-2017, 16:58   #12
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio

Cytat:
Napisał olgran Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podpinam się pod temat, na pewno wiązka kokpitu jest inna i teraz pytanie, czy tylko są dołożone kable do wzmaka ( zasilanie i sterujące z nx-a) a reszta jest taka sama? No bo są różne wersje wyposażenia np Ford Power itd. Jak sprawdzić bez rozbierania auta jaki mamy nr wiązki. Wtedy prośba do kolegów którzy mają taką samą wersję wyposażenia powiększoną o PSS. aby sprawdzili i wtedy poszukiwania. Już kiedyś męczyłem temat ale przy braku pomocy kolegów umarł. Mam nadzieje że może teraz się uda. Może ktoś dokładał ori wzmak z sukcesem?


Numer swojej wiązki sprawdzic najłatwiej - po prostu w katalogu. To jednak nie rozwiewa wątpliwości czy wiązka na pewno obsługuje. Np. swoją sprawdziłem i występuje przy ubogim i bogatym wyposażeniu audio.

Bump: Ok dostałem dwa VINy od aut mających PSS ze wzmacniaczem i subem.

Wiązka ze wzmacniaczem i sub, NX plus, 9 glosnikow: BS7T 14401-BDD, 1739413 ma opis: WIĄZKA GŁÓWNA, KLIM. DWUSTREF. Z AUT. KONTR. TEMP., LHD, BEZ EL. UK. STABILIZACJI TORU JAZDY, Z UKŁADEM ZAMKA CENTR. BEZ KLUCZYKA, REFLEKTOR KSENONOWY, UDOSK. ZAWIESZENIE AKTYWNE (IVD), Z ELEKTRONICZNA KONTR. STATECZNOSCI, OZ.MAR.S.NAW.WER.CD+RADIO AM/FM, Z F. ROZR.BEZ KLUCZ.,SYSTEM REFLEKTORÓW ADAPTACYJNYCH

Wiązka ze wzmacniaczaem i sub, NX plus, 11 glosnikow: BG9T 14401-BDC, 1708105 ma opis: WIĄZKA GŁÓWNA, KLIM. DWUSTREF. Z AUT. KONTR. TEMP., LHD, Z UKŁADEM ZAMKA CENTR. BEZ KLUCZYKA, SYSTEM REFLEKTORÓW ADAPTACYJNYCH, OZ.MAR.S.NAW.WYS.WER.CD+RADIO AM/FM, REFLEKTOR KSENONOWY, (-)IVD Z UKL. PLYNNEJ KONTR. TLUM., Z F.ROZR.BEZ KLUCZ

Moją wiązka z NX, 8 glosnikow: CS7T 14401-PDD, 1829689: WIĄZKA GŁÓWNA, KLIM. DWUSTREF Z AUT. KONTR. TEMP., LHD, BEZ EL. UK. STABILIZACJI TORU JAZDY, POZIOM NAWIGACJI 1 - SD, POZIOM NAWIGACJI 2 - DVD, Z F ROZR.BEZ KLUCZ, Z ELEKTRONICZNA KONTR.STATECZONŚCI, ICE-NAW. BOGAT.OPC CD+RADIO AM/FM, SYSTEM REFLEKTORÓW ADAPTACYJNYCH, UBOGIE WYP. Z NAW./CD/RADIEM AM/FM,

No i teraz pytanie: czy z opisów wiązek jednoznacznie wynika, że jeden ma wzmacniacz, a drugi nie?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2017-10-20_18-54-06.jpg (95.1 KB, 80 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez metmusic ; 20-10-2017 o 19:27
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem