Temat: [Mondeo 2000-2007] Migająca sprężynka - unikalny przypadek
View Single Post
Stary 06-12-2019, 14:40   #16
Ink2517
ford::amateur
 
Imię: Eugeniusz
Zarejestrowany: 05-12-2019
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 115
Rocznik: 2003
Postów: 9
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - unikalny przypadek

Cytat:
Napisał bolek-tarnow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to nie możliwe skoro miga sprężynka. @Ink2517 jak sprawdzałeś błędy? Jakim urządzeniem i programem?
Mam komputer z wgranym Delphi. Oczywiście że nie byłem w autoryzowanym serwisie forda i t.d Zdaje sobie sprawy że może nie wykazywać wszystkiego ten delphi

Bump:
Cytat:
Napisał bolek-tarnow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to nie możliwe skoro miga sprężynka. @Ink2517 jak sprawdzałeś błędy? Jakim urządzeniem i programem?
Idę na razie w kierunku jak najmniejszego generowania kosztów)

Bump:
Cytat:
Napisał Ink2517 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam komputer z wgranym Delphi. Oczywiście że nie byłem w autoryzowanym serwisie forda i t.d Zdaje sobie sprawy że może nie wykazywać wszystkiego ten delphi

Bump:

Idę na razie w kierunku jak najmniejszego generowania kosztów)
Jeszcie myślę nad tym modułem od świec żarowych. Czy może on działać jakoś nie prawidłowo? Jak on wygląda? Bo tylko przekaźniki znalazłem...
Jak ta zimnym jest problem, niedopala paliwo, to myślę że z podgrzewaniem w cylindrach coś nie tak..... Czyli patrzyć w kierunku świec
Ink2517 jest offline   Odpowiedź z Cytatem