Temat: [Fusion - Mondeo USA] Odbudowa pojazdu
View Single Post
Stary 26-07-2019, 12:42   #1
ssebaa25
ford::average
 
Avatar ssebaa25
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Poznań
Model: Ford Fusion 2013
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 66
Domyślnie Odbudowa pojazdu

Cześć, dotarł do mnie mój Fusion 2013 (produkcja 10-12) 2,0 EB w wersji Titanium, chce rozpocząć jego odbudowę i pojawiają się w głowie pytania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z Waszego doświadczenia lepiej kupować zamienniki czy jednak używane ale oryginalne części? Czasami ceny używek są absurdalnie wysokie co do ich stanu technicznego. Auto i tak musi iść do lakiernika więc kolor części jest mało ważny. Głównie chodzi o ich jakość i późniejszą możliwość spasowania wszystkiego.

Zamiennik belki przedniej, wzmocnienia górnego i dolnego można śmiało stosować czy lepiej kupować używany? Sprzedawcy twierdzą, że belka jest wykonana z gorszych materiałów, w tym ich trwałość jest dużo gorsza. Waga jest podobno gdzieś o połowę mniejsza.

Szyba przednia (solar green). Chciałbym założyć wersję z grzaniem i dorobić instalację ale nie wiem czy przy tym roczniku obędzie się bez wymiany panelu radia na europejski. Jest opcja sterowania tylko z poziomu ekranu dotykowego?

Podłączenie telefonu do auta aby przekazywał ekran (głównie chodzi o nawigację) jest możliwy dopiero w Sync 3?

Licznik od wersji amerykańskiej idzie także przetłumaczyć na język polski? Gdzieś ostatnio widziałem takie zdjęcie:
licznik USA a j. polski_0002_Warstwa 2.jpg

Dodatkowo poszukuje osoby która byłaby w stanie dojechać (okolice Poznania) i zająć się przeprogramowaniem radia, świateł przednich i tylnych itd. lub kogoś w okolicy aby ewentualnie podstawić auto na lawecie.

Ostatnio edytowane przez ssebaa25 ; 07-09-2019 o 09:28
ssebaa25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem