View Single Post
Stary 22-11-2014, 19:50   #467
wiewior7
ford::advanced
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 05-02-2009
Skąd: Elbląg
Model: Mondeo mk5 i mk4, Kuga mk1
Silnik: 1.5 Ecoboost, 2.0 Duratec-HE, 2.0 TDCI
Rocznik: 2015, 2007 i 2008
Postów: 234
Domyślnie Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}

Tak idą kable. Cała instalacja była wykonana z tego schematu (znaleziony w tym temacie post: 339):
http://forum.fordclubpolska.org/atta...5&d=1382638420

Jak pisałem o tym że sprawdzaliśmy dwa razy chodziło mi ze sprawdzaliśmy czy połączenia są wykonane zgodnie ze schematem. I sa zgodne. Wiec chyba powinno być ok.

Tak tu jeszcze przeglądam oryginalny schemat i widzę ze z kostki przy kierownicy tej 9 pinowej powinny wychodzić trzy przewody... jeszcze z pinu 7 powinno gdzieś iść tylko nie wiem gdzie... według oryginalnego schematu idzie do F82 ale skąd dochodzi kabel do tego F82 to już nie wiem... no chyba że ten przewód jest niepotrzebny??

Co do GEMa to mam wymieniony na poliftimgowy... miałem przez jakiś czas trzykrotne migniecie kierunkowskazami ale nie działały mi wycieraczki... bo były uaktywnione te z czujnikiem deszczu. I pojechałem żeby aktywować zwykłe czasówki... No to teraz wycieraczki mi działają ale kierunki nie tak mi zaprogramowali. Jak pojechałem żeby włączyli mi kierunki to się jak na razie nie udało... ale włączyli mi tempomat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... Od tak zawsze mnie fachowiec jakoś zaskoczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wiewior7 ; 22-11-2014 o 20:35
wiewior7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem