Temat: [Focus 2004-2008] Przekładka radia z 2007 do 2005
View Single Post
Stary 30-09-2015, 13:39   #28
danynx
ford::average
 
Avatar danynx
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 01-06-2010
Skąd: Siedlce
Model: FF MK2 DW
Silnik: 1.8 TDCi+
Rocznik: 2006
Postów: 136
Domyślnie Odp: Przekładka radia z FFII 2007 do 2005

Cytat:
Napisał Boniek88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i stało się. W weekend zamontowałem radio poliftowe sony do mojej foki. Oczywiście nie obyło się bez naruszenia kosza radia oraz plastikowych uchwytów które dostałem razem z radiem. Konieczne było wyłamanie wystających elementów w uchwytach (w desce po lifcie są dziury na te elementy pozycjonujące, tutaj nie były one potrzebne). Po wyłamaniu spozycjonowałem uchwyty a następnie przykręciłem je do deski rozdzielczej (oczywiście wymagało to zrobienia dwóch dziur na dolne śruby. Dla górnych śrub użyłem otworów, które były już fabrycznie wycięte. trzeba było w nie wcisnąć jedynie metalowe spinki o których pisano w pierwszych postach). Reszta to już pestka. Przykręcenie radia oraz założenie ramki. W tej chwili mam już poliftowe zegary, radio oraz panel climatronic. całość wyglada bardzo dobrze. Pozostało mi tylko zamontowanie panelu z przyciskami do podgrzewania szyb (u mnie tylko tylnej szyby) i wszystko będzie ładnie zkomponowane.
jakbyś jeszcze fotki jakieś dodał Twojej ciężkej pracy bylibyśmy wdzięczni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FFII 1.8 TDCI (138PS / 340Nm by GCSHeko)
danynx jest offline   Odpowiedź z Cytatem