Temat: [Mondeo 2007-2014] Aktywny tempomat - upgrade z normalnego
View Single Post
Stary 22-03-2011, 09:41   #8
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat - upgrade z normalnego

Cytat:
Napisał horm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jak ty jeździsz że trzy razy używałeś już tego systemu? Chyba nie ma się czym chwalić. Pamiętaj że może ciebie jakiś tam system uratuje. Pytanie jednak czy być może rodzinę jadącą przed tobą też?!! Ostatnio mało we mnie nie wjechał jeden dureń być może z "systemem". Co do ostatniego twojego zdania. To nie niestety koleś za tobą miał hamulce analogowe, tylko niestety kupiłeś sobie auto którym nie powinieneś jeździć. Koleś który wjechał ci w zadek powinien ci jeszcze ręcznie wytłumaczyć jak nie powinno się jeździć.
Dawno nie czytałem tu takich bzdur, sorry kolego ale zupełnie nie rozumiesz istoty działania tego systemu.
Jeżeli dzięki systemowi nie wjadę w czyjś kuper to chyba wspomniana przez Ciebie rodzina przede mną "dobrze" na tym wyjdzie, czyż nie? Mam najechane 130kkm i wielokrotnie korzystałem z tego systemu...i wiesz co, w dominującej ilości, uchroniło mnie to przed wjechaniem w kuper gości, którzy pakowali mi się przed maskę wymuszając pierwszeństwo więc zastanów się o czym piszesz.
Druga sprawa, wg Ciebie ja również powinienem wysłuchać wytłumaczenia od gościa który mi wjechał w kuper bo nieopatrzenie zamontowałem sobie profesjonalny system hamulcowy EBC, tak??? To, że dzięki temu ale także dzięki temu systemowi zwiększam głównie swoje bezpieczeństwo (choć przecież także innych, w których dzięki temu nie wjadę) nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia wręcz przeciwnie. Dodatkowo nie bierzesz pod uwagę podstawowych uregulowań z kodeksu drogowego, mówiącego o zachowaniu bezpiecznej odległości za poprzedzającym Cię pojazdem, prawda?
Wg Twojej teorii obojętnie czy ja w kogoś nie wjadę czy ktoś we mnie jednak wjedzie i tak to ja nie umiem jeździć... piramidalna bzdura i jakaś spaczona logika...
Sorry za ostrość wypowiedzi ale to co napisałeś zwyczajnie nie trzyma się kupy.
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem