Temat: [Mondeo 2007-2014] sedan wymiana drzwi tył lub naprawa
View Single Post
Stary 08-12-2015, 14:24   #8
Pildid
ford::amateur
 
Avatar Pildid
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 27-09-2015
Skąd: ze wschodu
Model: Mondeo, S-max
Silnik: 2.0, 2.0ecoboost
Rocznik: 2008 2012
Postów: 9
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 sedan drzwi tył naprawa, wymiana

Ile nowych informacji.
Rzeczoznawca jeszcze się nie odezwał.
Odezwało się moje ASO.
Procedura: czekamy na opis szkody - czyli rzeczoznawcę.
Z opisem uderzam do ASO. Wyceniają ile to wyniesie.
W międzyczasie dostaje od Generali propozycję ich wyceny w opcji gotówkowej.
Jeżeli się zgadzam to biorę kasę. Jeżeli nie to zgłaszam się do ASO i robią wszystko za mnie. Mogę zgodzić się na samochód od ASO a mogę od Generali. Bez znaczenia ma opcja którą wybiorę - gotówkowa lub bez gotówkowa.
Jako że zależy mi na drzwiach i na czasie a nie ciąganinie po warsztatach to opcja ASO jest mi bardzo na rękę.
Po opinii rzeczoznawcy ASO zamawia części niezbędne do dokonania naprawy.
Mondeo jest jeżdżące i pracujące więc czekam sobie aż zadzwonią że części dojechały, następnie kilka podpisów i przesiadka do samochodu zastępczego na 3-4 dni. Po czym kolejny telefon i zamiana zastępczego na moje ulubione policyjne cacko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jutro o 12 rzeczoznawca. W trakcie pisania zadzwonił i przeprosił że dziś nie zdąży.
Jeżeli ktoś ma coś zaniżać to niech to sobie robi. Mnie interesuje żeby bez wielkiego nakładu czasu mieć sprawne auto. A o to jak oni się już będą między sobą kłócić to niech mnie głowa nie boli. Będę mógł porównać wycenę jednej i drugie strony - to wiem na pewno. Nie omieszkam się tym podzielić.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pildid jest offline   Odpowiedź z Cytatem