Temat: [1,8 TDCi] Nie odpala Focus 1.8 TDCi
View Single Post
Stary 09-12-2012, 14:55   #1
Zac
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 08-03-2009
Skąd: Środa Śląska
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 122
Domyślnie Nie odpala Focus 1.8 TDCi

Witam, od wczoraj mam problem z odpaleniem Foki, otoz auto nie odpala w ogole tylko zapala sie i mruga kontrolka swiec zarowych. Czasem tylko szarpnie silnikiem tak jakby juz mial zalapac ale jest brzek i gasnie. Raz zauwazylem ze wskazoka obrotow wskoczyla na maxa i spadla. Przygody zaczely sie 2 dni temu na starym aku, Otoz auto zgaslo po paru sec od odpalenia, zaczela mrugac kontrolka swiec i juzx nie odpalilem, wzialem podladowalem aku, odpalilem pojechal normlanie, po paru godzinach , znow odpalilem pojechalem do sklepu i to samo, kontrolka swiec i w trybie serwisowym blad 9318. Mysle weic koniec aku, wiec znow naladowalem odpalilem i dojechalem do domu, dzis zamontowalem nowe aku Boscha 750A , ale juz w ogole nie odpala, tylko swieci sie kontrolka swiec zarowych, po kilku probach odpalania, z dec none zrobilo sie znowu 9318. Nie wiem co jest, dam go do mechanika, ale boje sie ze ten mi wszystko powymienia , a auto palilo normlanie spalanie male, nie kopcilo i itd. Czy moze cos sie dziac z elektryka??? dziekuje za pomoc,

PS. OD rana przeczytalem prawie cale forum, znam regulamin i wiem, zeby o pierdoly nie pytac, ale podobnego problemu do mojego nie znalazlem, dlatego pozwolilem sobie zalozyc nowy temat.

Ostatnio edytowane przez Marek ; 09-12-2012 o 15:47 Powód: dodanie prefiksu
Zac jest offline   Odpowiedź z Cytatem