View Single Post
Stary 11-06-2017, 14:03   #13
George2222
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 07-06-2017
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 17
Domyślnie Odp: Szarpanie, drganie silnika 1.8 TDCI na biegu jałowym po rozgrzaniu

Cytat:
Napisał Harisonl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też mam TDCi 1.8 i wtryski Siemens których się nie regeneruje. Bardzo możliwe że jest to problem z układem układem paliwowym. Skoro nie ma błędów to trzeba posprawdzac parametry silnika. Jak ciśnienia na listwie i inne.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Najdziwniejsze że problem występuje dopiero po rozgrzaniu silnika

Bump:
Cytat:
Napisał michasg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podeślę Ci cytat z forum Focusa - może to pomoże (ten sam silnik):
"wychodzi na to, że większość "mechaników" wuja się zna na naszych autach, tylko dwumas i dwumas do wymiany, u mnie przestało trząść budą po naprawie.......tak tak - alternatora, wymienione tulejki i jakieś łożysko i jak ręką odjął, elektryk mówił, że alternator przekazuje info do komputera sterującego pracą silnika i jak mu coś nie pasuje to się pier....., naprawa całe 200 PLN ale radość bezcenna "
To na pewno tylko jak znaleźć mechanika który faktycznie się zna?
Samochód miał 190 tyś. i wymiana dwumasy i sprzęgła i tak była konieczna - widziałem w jakim były stanie.
George2222 jest offline   Odpowiedź z Cytatem