Temat: [Mondeo 2014- ] Schemat elektryczny
View Single Post
Stary 14-01-2020, 01:39   #31
Fusionek
ford::average
 
Imię: Simon
Zarejestrowany: 27-12-2019
Skąd: Lisbona
Model: Fusion
Silnik: 2.7 V6 BiTurbo 420 KM
Rocznik: 201X
Postów: 78
Domyślnie Odp: schematy elektryczne

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skrzynią steruje PCM. Nie ma softu PCM 2.7EB do Fusiona pod skrzynię 6F35.
To odpada "w przedbiegach".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Coz... jak nic nie bedzie dalo sie zrobic to moze bedzie i trzeba zniesc to pokretlo yhh

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdybym ja to miał robić, to wycena by brzmiała tak: "x.xxx zł bez gwarancji, ze efekt będzie pozytywny, połowa płatna z góry, druga połowa płatna przy zwrocie kluczyków".
Za takie eksperymenty płaci "pomysłowy Dobromir" a nie wykonawca.
Jesli cos bedzie nie tak to dam znac i sie zglosze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ciekawe czy wszystkie auta forda z 2.7 mialy skrzynie na pokretlo, musze pogooglowac hmm

Bump: Zbadalem temat, poszukalem edge z nr vin aby zczytac jaka ma skrzynie z silnikiem 2.7 no i znalazem ze ma... 6F55 i jest tam sterowanie drążkiem. Wiec dla mnie to polowa sukcesu, a a modul gsm jest we fusion polaczony z bcm, skoro moj bcm zostaje stary... wiec jest szansa ze to zadziala, pewnie bedzie trzeba „wyciąć” widocznisc gsm z innych modulow w tym z PCM... tak mi sie przynajmniej zdaje i oby trafnie... no wybaczcie no nie moge tego pokretla swoja droga jakos zaakceptowac... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Fusionek ; 14-01-2020 o 02:24
Fusionek jest offline   Odpowiedź z Cytatem