Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 21-12-2018, 10:12   #204
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia?

No u mnie też Smax i w sumie z zawieszenia jestem zadowolony. Kanapowiec. Ale miałem przyjemność jechania innym smaxem i było głośno... Zawieszenie mocno wybite... Raczej mocno kręcony licznik z uszkodzona skrzynia biegów. O ile wcześniej nie widziałem ecosportow, to dziś dwa. Jeden biały , a drugi biały z czarnym dachem. O ile przód jeszcze jako taki, to patrzenie na tył... aż boli w oczy.
Jeździłem tylko c3 AC . No fajne autko, ale siedzenia jakieś takie badziewiaste....ale grzania szyba jak w fordzie, więc jest dylemat. Szkoda Że w Eco nie ma ostrzeżenia przed przeszkodami i innych bajerów, które są w wyższych modelach.
Cena... Eco w st line to jakieś 90 tysi, sporo. Cytryna 80.
Naprawdę.. Jedyne co ratuje Eco to środek... Dlatego szukam potwierdzenia, że to dobry wybór.
Z drugiej strony podobnie wyposażony polo..... 97 tysi.... Masakra

Aaa i reno captur ma być z silnikiem 1.3 150 koni. Tylko ten środek jakiś taki smutnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ciągnie do forda, kable już mam. Zastanawia ie tylko czy mozna samemu dołożyć xsenony i ten spoiler na klapę.
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem

Ostatnio edytowane przez kolopeter ; 21-12-2018 o 11:40
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem