View Single Post
Stary 05-06-2010, 14:49   #1
buzek5990
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-01-2010
Skąd: pomorze
Model: Fieścinka
Silnik: 1.3 Endura
Rocznik: 1997r
Postów: 4
Cool Skrzynia Blaupuknkt, dobór wystarczającej mocy wzmachola Blaupunkt do skrzyni ;))

Witam

Proszę was pomóżcie mi jak najtańszy wzmacniacz blaupunkta dobrać do skrzyni :
http://allegro.pl/item1060363013_bla..._max_600w.html
tak aby on dawał elegancko radę bujać tym głośnikiem z odrobiną zapasu mocy na wyjściach wzmacniacza, tak by po prostu na styku ledwo co to nie grało, a tak jak sami wiecie.

Chcę taką skrzynie do mojej fifi mk4 później na przód helix x2 w drzwi 13 lub przeróbka jakaś jak się da na 16 głośniki i nic więcej mi nie trzeba, dodam radio posiadam Blaupunkt Revenna mp27.

Nie pytać o fundusze, bo do wzmacniacza i tak trochę z kasą będę musiał poczekać, dozbierać, lecz szukać jak najtańszego który sobie da radę bez problemu z głośnikiem, żeby było tak jak lubię, że wzmachol daje radę ruszyc ładnie membraną głośnika, kiedy tylko tego chcę ;-))


Czy po prostu lepiej kupić coś trochę mniejszego, ale zarazem dającego tak czy inaczej dobre w miarę brzmienie nie jestem bardzo wymagający, lecz wolałbym gdyby trochę bass w rytm muzyki był słyszalny.
Poradźcie proszę, czy tę skrzyneczkę mniejszą z wbudowanym wzmacniaczem brać :
http://allegro.pl/item1060469885_bla...punkt_emb.html
czy może to co wyżej + wzmacniacz zewnętrzny.

Dodam, że interesowała by mnie opcja jak najtańsza, no ale zobaczyć chcę jakie jest wasze zdanie

p.s Nie wiem czy miałem w ogólnym zrobić temat jak nie przepraszam ale nic nie znalazłem jak jakiś dział "elektryka" czy cos w tym stylu. Jeżeli potrzeba zajdzie proszę przenieść w prawidłowe miejsce.


pozdrawiam

Odp: Skrzynia Blaupuknkt, dobór wystarczającej mocy wzmachola Blaupunkt do skrzyni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał skola Zobacz post
głośnik syf. Nie dośc że ma 150 w to jeszcze jakieś materiały do bani. Bez otworu na powietrze, membrana cieniutka jak w sykaczach a to ma mieć wybicie. Jak tam chcesz ale przynajmniej nie kupuj wzmacniacza do bani bo to jest odpowiedzialne za dźwięk. Ps to nie jest dział do takich pytań
Co byś radził kolego w takim razie, sugestia jakaś? Proszę Ciebie o inne rozwiązanie, dlatego zadaje pytanie właśnie na forum żeby zapytać tych co się trochę lepiej ode mnie znają. z CA zbytnio nie miałem styczności, więc nie mam pojęcia co mnie zadowoliło, by a co nie.

Proszę o jakąś propozycję abyś podał jedną skrzynie z wbudowanym wzmacholem do max 500zł i również max do 500zł skrzynie osobną i wzmacniacz osobny.

Zaproponuj/cie coś proszę, czekam na jakieś info.

Cytat:
Napisał skola Zobacz post
z ale przynajmniej nie kupuj wzmacniacza do bani bo to jest odpowiedzialne za dźwięk. Ps to nie jest dział do takich pytań
No właśnie i o to się rozchodzi, proszę napisz coś więcej jaki byś polecał z jaką mocą/jaką markę? lub coś konkretnego pokaż, zaproponuj.


Proszę o usunięcie tego tematu :
http://forum.fordclubpolska.org/show...93#post1450093

Ostatnio edytowane przez Slawko ; 06-06-2010 o 21:44
buzek5990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem