View Single Post
Stary 05-06-2010, 16:12   #3
buzek5990
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-01-2010
Skąd: pomorze
Model: Fieścinka
Silnik: 1.3 Endura
Rocznik: 1997r
Postów: 4
Domyślnie Odp: Skrzynia Blaupuknkt, dobór wystarczającej mocy wzmachola Blaupunkt do skrzyni ;)

Cytat:
Napisał Triam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1 promo jak ma być zapas to min. 800W sobofera
2 primo wzmacniacz zawsze dobiera się o połowę słabszy niż subofer, [jeżeli wzmaczniacz stereofoniczny (2 kanały) będziesz łączyć w monofoniczny(jeden głośnik)]
3 primo następne posty będą typu bo ja mam to i owo i to tobie starczy, bo mi starcza...
4 primo i tak zrobisz to co będziesz uważać za najlepsze

moja propozycja dla ciebie: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=95905
AD3
Ci starcza w sensie, że coś posiadasz podłączone do swojego auta, czy tego typu wypowiedzi Ci wystarczają.
No może z tym zapasem przesadziłem trochę tak mówiąc, bo widzę że wziąłeś to bardzo do siebie. Nie chodzi mi o to może być głośnik który ma na pewno z 200W czy jak to zwał i wzmacniacz, który ładnie bez problemu tym głośnikiem będzie poruszał.

Spojrzałem na propozycję, nie wiem co dokładnie Ci w głowie ale ja nie mam zamiaru wydać na audio aż tyle kasy. Chyba, że mam wzór wziąć co do skrzyni i wzmachola ?

pozdrawiam
buzek5990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem