View Single Post
Stary 18-03-2015, 22:46   #1
sadam76
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-10-2014
Model: B-MAX
Silnik: 1,4
Rocznik: 2012
Postów: 14
Domyślnie Akcesoria polecane i nie koniecznie

Jakie akcesoria zamontowaliście w Waszych B-maxach? Jesteście z nich zadowoleni czy raczej był to zakup nie trafiony? Czego szukacie?
Ja założyłem komplet oryginalnych chlapaczy (przód/tył) - pasują idealnie, spinki i śrubki w komplecie, ale nie jestem do końca zadowolony bo jak się tylna szyba i klapa brudziły tak brudzą się nadalGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do bagażnika włożyłem te maty i jestem z nich zadowolony. Pasują idealnie, nie wydzielają brzydkiego zapachu, przedmioty w bagażniku nie latają tak bardzo.

Poszukuję dobrych dywaników na lato - gruby welur, porządne szwy fajnie by było gdyby miały podniesione ranty i gumowy spód (miałem coś takiego w 206tce i było super). Mógłby być też jakiś kawałek na tunel środkowy z tyłu. Dywanik kierowcy mógłby również mieć wypust na podstopnicę. Ma ktoś jakiś namiar?
W sumie zimowe z podniesionym rantem też bym przytuliłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do podstopnicy to ewentualnie coś takiego - tylko nie aż tak błyszczące.
sadam76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem