View Single Post
Stary 19-03-2015, 10:00   #2
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Akcesoria polecane i nie koniecznie

W sprawie podstopnicy zapytaj tutaj http://sklep-tuningowy.pl/ (sprzedają też na Allegro - szukaj pod sprzedawcą chromemaster) - ja u nich kupowałam listwy progowe i osłonę zderzaka. Zapytałam, czy mogą je zrobić ze stali szczotkowanej, bo też nie chciałam błyszczącego chromu, i nie było żadnego problemu. Przy okazji zapytałam o rabat za zakupy zbiorowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - dali przesyłkę kurierską gratis (dobre i to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).

Dobrze, że napisałeś o chlapaczach, bo też się przymierzałam do ich zakupu, właśnie dlatego, że tylna klapa i szyba brudzą się niemiłosiernie - całe auto wygląda na czyste (kolor tectonic silver pod tym względem jest rewelacyjny!), a tył uświniony, jakbym z rajdu offroadowego wróciła. Skoro to nie pomaga, to nie będę kupować.

Z dodatków - złożoną mam kamerę cofania w lusterku. Zamawiałam ją przy kupnie auta, ale montowana była już u dealera, przez jakąś firmę, z którą współpracują. Dla mnie - super sprawa, tylko trzeba uważać na myjni.

Fajny temat założyłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Toscana ; 19-03-2015 o 10:06
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem