Temat: [Galaxy 1994-2000] Termostat (wymiana) przy silniku 2.3
View Single Post
Stary 13-08-2011, 08:31   #3
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: termostat (wymiana) przy silniku 2.3 - brak?

Cytat:
Napisał m.i.c.a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, wiem że temat już się przewijał ale dla mnie konkluzje nie są jednoznaczne, także zapytam jeszcze raz:

Kupiłem termostat wg. zaleceń AUTORYZOWANEGO salony Ford na Toruńskiej w Warszawie o numerze 6201247 i tak-

Mechanik odkręcił miejsce na domniemany termostat przy głwicy z prawej strony i patrzy a tam nie ma termostatu? Fabrycznie nie ma czy jak?

Ponadto chciał włożyć tam ten kupiony przeze mnie ale okazało się że obudowa nie trzyma tego termostatu - w silnik pasuje. Czy ktoś wie co jest grane i co trzeba z tym fantem zrobić?

pozdrawiam

Michał
A kupiłeś oring do niego o numerze 0242110 który go poniekąd trzyma w obudowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapomniałem dodać że tam masz jeszcze taki zacisk o numerze 0242120 który też mocuje termostat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 13-08-2011 o 08:54 Powód: Zapomniałem dodać inf o jednej części
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem