View Single Post
Stary 02-01-2017, 14:04   #742
ignas
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 23-02-2013
Model: Focus III Kombi
Silnik: 1.6L Duratec Ti-VCT (123PS) - Sigma [PNDA]
Rocznik: 2013
Postów: 257
Domyślnie Odp: zbliża się wymiana oleju jaki wybrać ?

Cytat:
Napisał TomQ62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przebieg około 550 kkm. Nieosiągalny dla Castrola
Nieosiągalny, ponieważ... to Castrol? ;-) No właśnie, dlaczego nieosiągalny? W jaki sposób to zbadałeś? W jaki sposób zbadałeś, że zalewając tę konkretną Fiestę Castrolem wyzionęłaby ducha przed przejechaniem 550 tys km? Szklana kula tak powiedziała?

Cytat:
Napisał TomQ62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesteś aż tak naiwny, iż wierzysz, że przeciętny Smitch/Kowalski czyta normy?
Czy przeciętny Kowalski czyta normy nie ma żadnego znaczenia przy porównywaniu olejów.
Jestem na tyle "naiwny" że wierzę, że producenci badają również oleje swojej konkurencji :-)

Cytat:
Napisał TomQ62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Że one [normy] lub parametry i jakość towaru mają jakikolwiek wpływ na sukces rynkowy?
A czy ja pisałem coś o sukcesie rynkowym??????????

Cytat:
Napisał TomQ62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koncern, który z premedytacją wypuszcza na rynek olej zabijający silniki klientów.
A producent poduszek powietrznych TAKATA z premedytacją chciał wymordować użytkowników aut, w których były zamontowane jego produkty. Pewnie BMW, Fiat, Chrysler, Ford, General Motors, Honda, Mitsubishi, Subaru i Toyota byli inicjatorami tego spisku - opary absurdu :-(

Cytat:
Napisał TomQ62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja do marki zrażam się raz. Pojawia się napis "Tym panom dziękujemy - nigdy więcej!" i to wszystko.
Kolego, to jest właśnie sedno sprawy: masz do Castrola negatywny stosunek emocjonalny, a - niestety - nie odnosisz się do niego merytorycznie. I to jest generalny problem większości osób wypowiadających się w tym wątku.
ignas jest offline   Odpowiedź z Cytatem