Temat: [Mondeo 2014- ] Konwersja Titanium na ST-Line
View Single Post
Stary 05-03-2020, 14:01   #10
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Konwersja Titanium na ST-Line

No to temat relingów mam już załatwiony, trzeba będzie je na aucie oklejać/malować. Dziękuję za upewnienie mnie że nie warto tego odkręcać.
Folia do oklejania szyb na listwę fajny pomysł, ale musiałbym wtedy gdzieś jeszcze nawiązać tym samym kolorem, zostają ramki grilli, a aż tak się folia do szyb nie wyłoży. Zdecydowałem już że na tę chwilę zostaje wszystko jak w oryginalnym ST-Line, czyli relingi czarny mat, ramki szyb czarny mat, grille z chromami, listwa tył chrom, końcówki wydechów chrom.
Co do emblematów, z jednej strony wiem że to nie jest oryginalny ST-Line, z drugiej z zewnątrz będą wszystkie elementy oryginalne z ST-Line, łącznie z felgami. W środku zarówno kierownica i nakładki pedałów. Brakuje czarnej podsufitki i czerwonej nici, ale jasną podsufitkę można zamówić do ST-Line jako opcja, a szara nić też występowała, np tutaj widać i jedno i drugie:

https://www.youtube.com/watch?v=y6rAt0S20d8

https://www.youtube.com/watch?v=egZkKcjFsus

To już mnie chyba bardziej w oczy kłuje oryginalny ST-Line ze 150KM pod maską i zaślepkami w miejscu wydechów, albo ST-Line 1.5EB. Z resztą wersja ST-Line to tylko pakiet stylistyczny, a nie ST jak w MK3! Poza tym emblematy są klejone, zawsze można odkleić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A przy odsprzedaży auta zainteresowany dostanie wszystkie elementy zdemontowane z Titanium, grille, dokładki, progi, felgi, halogenki, kratki, etc. i jak będzie miał ochotę to przywróci mu dziadek's chrom look. Ja się jeszcze dziadkiem nie czuję (choć praktycznie już jestem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) i Titanium nie dla mnie...
Felgi przyfarciłem, chłop dopiero przytargał auto po dzwonie, nawet nie zdążył ich ogłosić, dlatego chyba nie wiedział ile są warte, kupiłem w cenie naprawdę satysfakcjonującej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzięki panowie za pomoc!

Ostatnio edytowane przez Fiesta Mk8 ST Line ; 06-03-2020 o 12:26
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem