Temat: [Kuga 2008-2012] Ryglowanie drzwi
View Single Post
Stary 15-06-2010, 14:57   #9
zbig67
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-11-2009
Skąd: Warszawa
Model: Kuga / Focus
Silnik: 2.0 TDCI / 1.6 TDCI
Rocznik: 2009 / 2010
Postów: 38
Domyślnie Odp: Ryglowanie drzwi

Rapalek, Chyba jednak poczekam. Upewnij sie czy na pewno wszystko bedzie zgodne z gwarancja.
Ponizej opinia o elektryku z City Car'a

Cytat:
Napisał b@rth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego mysle ze nie ma co dramatyzowac.
Wszedzie trafiaja sie takie rodzynki, na miejscu tej osoby walczyl bym o swoje, mowa jest o powaznych niedociagnieciach i glupocie, nie puszcza sie takich rzeczy plazem, tym bardziej kupujac auto za ok. 100 tys.

Co do serwisu, hmmm... na dzien dzisiejszy jest na szczescie kilka serwisow ktore sa w wiekszej lub mniejszej odleglosci od Ciebie i ktorys na pewno Ci podpasuje, a forum w tym pomoze ...

Ja osobiscie mam 2 serwisy w odleglosci do 60 km, a korzystam z odleglego o 110 km, akurat mi to nie przeszkadza, w dodatku bylem w jednym, podraznili mi i byl to moj pierwszy i jedyny tam serwis...

... wiec glowa do gory, nie ma co sie martwic na zapas ...

ps. chyba bede reklamowal zamontowany zestaw glosnomowiacy... - odradzam elektryka w City Car w Gliwicach... az sie sprzedawcy zdziwili ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zbig67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem