Temat: [Focus 2014-2018] EcoBoost 1.5 - zjada olej
View Single Post
Stary 16-08-2016, 16:38   #14
Tomasz1983
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 17-05-2015
Skąd: Łódź
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 ecoboost 150 hp.
Rocznik: 2011
Postów: 71
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

Cytat:
Napisał emperor73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem że trochę może brać ale ani w tym wątku ani na innych forach nie znalazłem przypadku zbliżonego do mojego. Wcześniej miałem Mondeo (2003) i tam w bagażniku woziłem cały arsenał płynów (olej, wspomaganie, hamulcowy, chłodniczy) i kluczy. Cieszyłem się że w nowym się od tego uwolnię a tu figa.



Spalaniem się nie stresuje zupełnie „turbo żyje turbo pije”, średnie mam 8 z kawałkiem.
czyli nie jeździsz po mieście, ewentualnie masz mix miasto/trasa. w mieście a już na pewno po Warszawie poniżej 10 litrów nie zejdziesz. No chyba że jak już wcześniej o tym się pisało ktoś jeździ nocą albo po obwodnicachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

a co do oleju to jak już pisałem wcześniej do 0,2 l na 1 tyś km w ogóle bym się nie przejmował czyli jak weźmie ci do jednego litra oleju na 10 tyś km to jeździj i temat olej. Serwis powie, że to normalne i będzie miał racje. Gwarantuje Ci że z tych wszystkich którym nie bierze wcale oleju to połowa nawet nie sprawdza poziomu.
Tomasz1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem