Temat: [Ogólne] SYNC3 - aktualizacja map
View Single Post
Stary 23-06-2019, 21:36   #834
adam127777
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 02-04-2010
Model: Mondeo MK5 STL / Kuguar STL
Silnik: EcoBiust R7 3.0 365 KM ;)
Rocznik: 2017 / 2021
Postów: 248
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Straszna padaka z tymi aktualizacjami, po pierwszej aktualizacji niby się wykonała (wersja się zmieniła Synca) ale serwer nie chciał przyjąć pliku więc dupa. Ponowna aktualizacja wykonana w całości przeszła już 'całkiem poprawnie' wersja się nie zmieniła ale Ford przyjął aktualizację i po 2 tygodniach wypluł mapy F8.

Ta aktualizacja (Mapy F8 ) w sumie ponad 100 min jeżdżenia w kółko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przeszła OK, i już po 2 kolejnych tygodniach serwery zameldowały że wszystko aktualne - nie potrzeba żadnych aktualizacji.

Uf - co za szybkość - XXI wiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy do starego Sync3 można podpiąć modem GSM w celu otrzymania LiveTraffic? Czy może dostęp do tej funkcji jest jakoś bardziej ograniczony?

Ja mam apkę na tel i po połączeniu pokazuje na mapach sytuację altualną niby.
Ciekawe jak będzie za granicą, bardziej od LiveTraffic w FordPass Connect podobało by mi się zdalne odpalanie samochodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez adam127777 ; 23-06-2019 o 21:43
adam127777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem