View Single Post
Stary 22-05-2017, 19:30   #555
pikot
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 25-09-2012
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 11
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cześć,

Chciałbym coś sobie unowocześnić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale im dłużej przeglądam to forum tym więcej mam wątpliwości.
To co by mnie interesowało to:
- zmiana licznika na ten z dużym wyświetlaczem
- zmiana radia na Sync2/Android albo przynajmniej wymiana wyświetlacza na graficzny.

Co do licznika to widzę, że są z nimi różne problemy. Może nie działać piszczenie od czujników w parkowania, jakieś błędy itp. Czy dobrze doczytałem, czy to już nieaktualne i jest na to sposób? Nie chciałbym kupić w ciemno takiego który nie będzie pasował.

Z kolei nawigację chcę taką która jest 100% zgodna z tym co mam teraz. Czyli ma wspierać Active Park Assist, oryginalne czujniki parkowania i najchętniej obsługa głosowa. Czyli z tego co widzę to chyba tylko fordowski Sync2, który z kolei nie ma najczęściej przycisku zamykania drzwi i wymaga przeróbki wtyczek...
Od biedy wystarczy mi tylko wymiana na ładny graficzny wyświetlacz w radiu które teraz mam.

Czy to co napisałem odnośnie mankamentów jest prawdą, czy piszę bzdury Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?

Samochód to FF3 przed liftem (koniec 2013), wyświetlacz DM5t-18B995-BC, Sync1/BT. GPS chyba jest, bo mam wzywanie pomocy.

Piotrek
pikot jest offline   Odpowiedź z Cytatem