Temat: [Mondeo 2007-2014] światła do jazdy dziennej Fabryczne
View Single Post
Stary 26-05-2014, 14:28   #7
p.saw
ford::professional
 
Avatar p.saw
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-05-2012
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 FL Titanium
Silnik: 2.0 A8 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2019, I rej. 2020
Postów: 1,311
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej Fabryczne

Cytat:
Napisał grodek75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedyna fabryczna opcja świateł dziennych w Fordach to tzw. światła skandynawskie, czyli tak naprawdę włączone mijania na stałe z nieświecącą tablicą rejestracyjną i deską rozdzielczą.
W focusie MK2 FL fabryczne światła skandynawskie to włączone mijania (poz. wyłącznika"0") z mniejszą mocą (przewód oporowy) oraz załączone pozycyjne i tablica. Wyłączyć pozycyjne i tablicę można było przez wyjęcie bezpiecznika F110. Dodatkowo światła podnosiły się lekko do góry. Zastosowałem ten zabieg i jeździłem tak 2 lata. Przy sprzedaży pokazałem ten patent nowemu właścicielowi, stwierdził, że rewelacja i kazał zostawić gdy zaproponowałem, że włożę z powrotem bezpiecznik.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Badanie techniczne przechodził bez problemu a w ASO stwierdzili, że fajny pomysł. Zresztą szeroko opisywany na forum FCP.
Ciekawe, czy w mondeo jest to możliwe?
p.saw jest offline   Odpowiedź z Cytatem