Temat: [Mondeo 2014- ] Powerbox do 2.0 TDCI 150KM
View Single Post
Stary 01-03-2018, 13:20   #51
wojtekpiotr
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Cytat:
Napisał kierowcafocusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poczytaj wątek o Kuga. tam się rozpisałem w temacie silnika , boxa i chipa
Witaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bez obrazy zamiast odsyłać do posta w którym nie jest wprost nic napisane chyba, że ostatnio pojawił się jakiś nowy wpis mógłbyś co nie co napisać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szybciej byś napisał np. box do dupy nie warto albo warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszyscy wiemy jakie są plusy danych rozwiązań i ich wady patrząc na gwarancję, ingerencję itd.

Zgadzam się najlepiej przełączyć mapę ale nie o to pytałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zależy mi o opinii tych, którzy mają Box-a na silniku 2.0 150 km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
wojtekpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem