View Single Post
Stary 12-09-2016, 20:11   #12
Aludan
ford::average
 
Avatar Aludan
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCi 200KM AT
Rocznik: 2013
Postów: 135
Domyślnie Odp: Ecoboost 2.0 203 KM - głośne, metaliczne cykanie silnika

Cytat:
Napisał MIREKTERAZPOLSKA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No pięknie pracuje-prawie jak diesel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zostaw zostaw i powoli zbieraj pieniążki

Szybkie pytanie

Bardziej z lewej czy prawej strony słychać
Patrząc od przodu to wyraźnie z prawej, tam gdzie nagrywam w 0:09 na pierwszym filmiku
https://youtu.be/N08jr0Ij_dE?t=9s

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I to duzo.. od razu pisalem ze cos nie tego bedzie z tym autem..
zdrowy ecoboost tak nie pracuje..

Niestety potwierdza sie prawda - ne mozna wlozyc do durateca turbo i uwazac ze to pojedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmmm no to teraz trochę zgłupiałem - poprzednicy pisali, że pracuje normalnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał kasztan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@Aludan - tak, te silniki tak "cykają". Czy u Ciebie jest mocniej niż powinno - trudno mi określić - bo nagranie tego nie pokaże (nie ma innych dźwięków do porównania głośności).

Swego czasu też o to pytałem w ASO i tam się dowiedziałem, że te silniki tak mają.
I tutaj znowu opinia, że to normalna praca ... to pytanie: do kogo z tym podjechać, kto sprawdzi rzetelnie i powie mi czy jest ok, czy jednak trzeba coś z nim zrobić?
__________________
Był Focus 1.6 FL '02 || Mondeo MK4 HB '08 140 KM TDCI || Mondeo MK4 KB '12 203 KM EB MPS6 || Mondeo MK4 KB '13 140@163 KM 2.0 TDCi

Ostatnio edytowane przez Aludan ; 12-09-2016 o 20:17
Aludan jest offline   Odpowiedź z Cytatem