View Single Post
Stary 16-10-2016, 18:47   #14
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,022
Domyślnie Odp: wymiana"cukierków" Wroclaw

Cytat:
Napisał Luttek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie wiem skąd takie wnioski.
Ja się odnosiłem do wypowiedzi kolegi. Osobiście z Fordami od lat jeżdżę do Carosa i jak dotąd jestem zadowolony z ich usług. Fordy mają dobrze rozpracowane, chociaż np. wymiany pompy ABS/ESP w moim S-Maxie się nie podjęli (ponoć ze względu na brak umiejętności jej zakodowania). Muszę też napisać, że w bieżącym roku byłem u nich dwa razy i widzę zmiany, które IMHO idą w złym kierunku. Ale to już poza tematem.
Mając na uwadze wieloletnie doświadczenie to POLECAM.

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Floryn to dobry zakład. Namiary dostałem kiedyś z polecenia i warto tam pojechać.
Ja u Floryna dwa razy sobiłem zbieżność i więcej tam nie pojadę. Nie ze względu na fachowość, bo są dobrzy w robieniu geometrii (nie wiem jak inne naprawy mechaniczne, bo nic innego nie robiłem), ale ze względu na prostactwo szefa/właściciela, czy kim on tam jest:
Po pierwsze: umówić się nie da wcześniej - zawsze taki sam tekst "przyjechać i czekać w kolejce". Byłem raz ok. 8 rano i czekałem chyba ze 2 godziny w kolejce, a w tzw. międzyczasie wjechało kilka aut, które przyjechały po mnie.
Po drugie: nic się nie da z gościem ustalić - wie lepiej.
Po trzecie: jest opryskliwy i zwyczajnie niemiły.
Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że geometrię mi zrobili (dwa razy) bardzo dobrze.

Jak w zeszłym roku wymieniałem "cukierki" w Carosie, to też mi tam geometrię zrobili i jestem zadowolony.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem