Temat: [Fiesta 2017- ] Nowa fiesta, jaka jest?
View Single Post
Stary 12-08-2018, 10:52   #237
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Nowa fiesta, jaka jest?

Im dłużej go użytkuję tym bardziej widzę,że to jest jakieś dziadostwo:
  • Począwszy od luźnych słupków A i B-tu bardziej wizualnie mnie to drażni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
    Wpadających w wibracje boczków drzwi,między blachą a plastikiem od dołu
    W prawych drzwiach na nierównościach szyba wpada w wibracje(takie mam wrażenie może to co innego)
    Asystent pasa ruchu 1 dnia działa innego na tej samej drodze pomimo,że pali się na zielono to wchodząc w zakręt puszczając kierownice sam nie skręci tylko leci prosto <- może aktualizacja softu tutaj coś pomoże bo widziałem że do BCM w czerwcu była aktualizacja chodź nie wiem czy ten moduł ma coś wspólnego z tym systemem
    Dodając gazu w obrębie 2k rpm coś gruchocze jakiś plastik chyba
    A ostatnio kolejna akcja czyli ruszający się fotel na boki https://photos.app.goo.gl/r9eVfvNcJjX2842s6
    Dopiero 4000 Km przejechane co będzie dalej ? aż strach pomyśleć

Podsumowanie:
Kiedy wbijemy się na jakąś prostą drogę to auto faktycznie jest super i cichutkie,ale kiedy jeździmy po mieście i na okrągło zwalniamy i przyspieszamy to grzechotanie zaczyna denerwować rozwiązaniem jest głośniejsze słuchanie radia.Ja i tak słucham po BT,więc przy zmianie piosenek słyszę te gruchotanie.Czekając na parkingu słyszę te boczki wpadające w wibracje,ale tu już kwestia piosenki.Zaś wibracje dochodzące z prawej strony podczas jazdy są słyszalne jadąc po wybojach,więc generalnie auto miejskie,a w mieście jest ono kiepsko wyciszone dopiero na trasie można się nim zachwycać.Ktoś powie,że mam gwarancje to mogę jechać,żeby to poprawili,ale na razie nie chce mi się tam jeździć,bo raczej na 1 wizycie się nie skończy,a wyżej wymienione usterki nie powodują unieruchomienia auta,więc odkładam to na wymianę oleju wtedy poproszę ich o poprawę chyba,że wcześniej sytuacja się pogorszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze taki detal podszybie jest głębokie naleci tam liści to trzeba odkurzaczem to wciągać bo jadąc ich nie wywieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


I szczerze powiedziawszy nie wiem czy w innych markach tego segmentu "B" są podobne akcje,bo to moje 1 własnościowe auto wcześniej jeździłem pandą od Ojca,ale zaczynam rozumieć ,że powiedzenie o forach nie wzięło się znikąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ciekawy jestem waszego zdania na temat tego auta po kilku miesiącach używania,bo testy z YT gdzie ktoś pojeździ autem przez parę godzin i się na tych testach praktycznie każdym autem zachwycają można sobie wsadzić ..

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez wowo213 ; 12-08-2018 o 11:47
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem