View Single Post
Stary 02-12-2017, 14:18   #207
APeZet
ford::average
 
Avatar APeZet
 
Zarejestrowany: 22-12-2016
Model: Stosowny
Silnik: Żwawy
Rocznik: Właściwy
Postów: 120
Domyślnie Odp: wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Idealne rozwiązanie zaczerpnięte od Amerykanów. W autach zza wielkiej wody już w latach siedemdziesiątych stosowano to rozwiązanie. Kiedy jeszcze poruszałem się F-Body przednią tablicę rejestracyjną miałem montowaną w ramce na zawiasie a naklejkę neklajałem na przednią szybę w miejscu gdzie po włączeniu znajdowała się wycieraczka zasłaniając tym samym nr na naklejce. Nie muszę chyba tłumaczyć, że taplica pod naporem powietrza chowała się pod zderzak. Tym sposobem mogłem poruszać się bez obaw, że dostanę fotkę z fotobudki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mario70byd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to jest ok - po prostu lubię wiedzieć dlaczego coś działa tak a nie inaczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To może aby nie zakładać nowego wątku jeszcze pytanie co do automatycznych świateł.

Pogoda ostatnio nie jest najlepsza, w ciągu dnia jest pochmurno, ale zauważyłem, że mimo tego, że nie jest "ciemno" światła dzienne zapalają się tylko na chwilę po uruchomieniu auta i potem zaraz przełączają się na mijania. Wydaje mi się, że chyba trochę za szybko mimo wszystko - w większości aut na ulicach widać zapalone właśnie tylko dzienne. W posiadanym przeze mnie do niedawna Citroenie C5 też paliły się dzienne przy takiej pogodzie.

Dodam, że czujnik SYNC działa w tym czasie w trybie "dziennym".

Jak u Was działają światła w trybie auto?
Widocznie inne auta nie mają czujnika zmierzchu. I dzienne gaszą się dopiero po włączeniu świateł mijania. To też bardzo inteligentne i bezpieczne rozwiązanie. Po przy pochmurnej pogodzie szczególnie teraz pojazd z włączonymi światłami mijania jest lepiej widoczny dla pozostałych użytkowników ruchu. Jest jeszcze kwestia ustawienia światłoczułość czujnika zmierzchu ale tego z pozycji użytkownika chyba nie da się ustawić.
__________________
Nie wiem. Nie znam się. Zarobiony jestem!

Ostatnio edytowane przez APeZet ; 02-12-2017 o 14:24 Powód: .
APeZet jest offline   Odpowiedź z Cytatem