View Single Post
Stary 09-01-2018, 17:59   #208
Kugik
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-04-2016
Model: Focus MK4 Active Kombi M6
Silnik: 1.5 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 50
Domyślnie Odp: wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Witam wszystkich. Nie wiedziałem gdzie to włożyć dlatego wylądowało w wady i usterki. Proszę wszystkich, którzy się spotkali z takimi zjawiskami o wypowiedz, wszystkie opinie są mile widzianeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj wieczorem przyjrzałem się dokładnie moim soczewkom bi xenon i zauważyłem coś bardzo niepokojącego. Załączam zdjęcie dla lepszego zrozumienia problemu. W obu soczewkach mam podobnie, czyli jakiś dziwny nalot na soczewce. Nie wiem dokładnie jak to opisać ale wygląda to jakby soczewka była zapaskudzona czymś, albo jakaś warstwa z soczewki została starta. Są bardzo widoczne plamy na samej soczewce, czy jest to coś poważnego? Czy soczewka do wymiany? Czy tylko czyszczenie? (ale jak czyszczenie to jak? klosze są nierozbieralne). Zapytuje osoby które się spotkały z takimi sytuacjami, czy to koniec? Czy da się z tym coś zrobić? Na pewno brudna (dziwnie wyglądająca ) soczewka ma wpływ na ilość i jakość światła na drodze.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20180109_165400.jpg (87.9 KB, 195 wyświetleń)
Kugik jest offline   Odpowiedź z Cytatem