Temat: [Mondeo 2000-2007] 2.0 Wymiana/naprawa turbiny P132A
View Single Post
Stary 20-05-2011, 19:59   #52
paul29b
ford::average
 
Avatar paul29b
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Gdów/Luton
Model: MK3 Zetec
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 54
Domyślnie Odp: Mondeo Mk3 2.0 Wymiana/naprawa turbiny P132A

Cytat:
Napisał klema Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to ciekawe... w ASO w Al.Krakowskiej/W-wa naprawa kosztowała mnie: 500 zł regeneracja (jakoby polega na wymianie silniczka na nowy-wysyłają to do jakiegoś specjalisty od regeneracji), 150 montaż/demontaż, 100 diagnostyka komputerowa
O kurcze - montaż/demontaż 150 !! - tam są 3 nakrętki do okręcenia + spinka do ściągnięcia !! ale się cenią.
A ja próbowałem u elektryków ten silniczek naprawić (wyszlifować) ale żaden się nie podjął, stwierdzając, że to pierdoła i nie mają czasu się z tym bawić, więc zaryzykowałem i dałem mojemu tacie - (on lubi dłubać w takich pierdołach) i rozebrał, wyszlifował, jakieś przerwy poprawił i na razie (od 3 dni) auto śmiga bez sprężynki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

no i nie pojeździłem długo - dzisiaj (30.05) znowu się zapaliła sprężynka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez paul29b ; 30-05-2011 o 14:21
paul29b jest offline   Odpowiedź z Cytatem