View Single Post
Stary 18-01-2018, 16:03   #27
Fireman26
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-07-2012
Skąd: Koronowo
Model: Escape
Silnik: 2.0 ecobost
Rocznik: 2014
Postów: 17
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to skąd ma je mieć??? przecież do urzędu idziesz z przetłumaczonymi papierami przecież i tam jest wszystko jak byk wyszczególnione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do roku produkcji skoro w stanach ktoś go kupił i zarej. w nowym roku to czemu w Polsce mają Ci postarzeć o rok auto??? moim zdaniem to uczciwe skoro auto zostaje z takim rokiem produkcji jak w USA i
No nie do końca tak jest. Mój Escape wszędzie w dokumentacji istnieje jako 2014. Ale na tabliczce ma 2013. I jak sprawdziłem w Carfax to rejestracja również 2013. Nawet w 2013 był na akcji serwisowej w serwisie Forda. Diagnosta powiedział ze musi wpisać to co jest na tabliczce gdyż były JUŻ przypadki ze był zarejestrowany na rok modelowy czyli w moim przypadku 2014 a przy sprzedaży kupujący nie zwrócił uwagi ze jest na tabliczce 2013 dopiero za jakiś czas wyśzlo ze to 2013 i diagnosta miał sprawę w sądzie ze źle określił rok produkcji. Może trochę to źle opisałem ale w gruncie rzeczy to diagnosta określa rok produkcji auta.
Fireman26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem