Temat: [Ogólne] zakup rejestratora jazdy
View Single Post
Stary 15-12-2016, 21:58   #943
Ecoboostek
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-08-2015
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 60
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie do czego tej kamerki potrzebujesz.
Do jazdy głównie po mieście, ale będą też jazdy w trasy lokalne i krajowe (rzadziej).
Pora -> 85% w dzień, 15% w nocy i na nieoświetlonych zadupiach
Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- FHD to absolutne minimum. Przy 60 klatkach jest większa szansa odczytania tablic niż przy 30 przy samochodach jadących z przeciwka. Na coś co nie wspiera FHD nie ma co patrzeć.
- przyda się info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- jak najszerszy kąt widzenia - to jest akurat zły kierunek. Realne 140stopni spokojnie wystarcza. Przy szerokim kącie dużą część kadru zajmują chmury, deska rozdzielcza, słupki A. Co z tego będziesz mieć? Ostrość na brzegu kadru przy szerokim kącie zawsze będzie gorsza.
- czyli jak będzie np. 150 jak w starym Xblitz to wystarczy? Brałem pod uwagę takie kąty na idiotów, którzy się ryją na mój pas, stąd chciałem takie wartości.
Co do diód - jak mówiłem, nie są konieczne, byle żeby był jakiś dobry tryb nocny. A napisałem bo w Xblitz sprawują się naprawdę dobrze.
Jaki model poleciłbyś?
Ecoboostek jest offline   Odpowiedź z Cytatem