View Single Post
Stary 31-08-2011, 09:01   #22
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie

Cytat:
Napisał luklej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja wymieniłem dwumasę na sachsa, sprzęgło też i wysprzęglik również. wszystko nowe. kasa jak wszyscy wiedza nie mała! miałem nadzieję, że wszystko będzie ok a tu nic z tego! przejechałem około 2000 km i ... jak na luzie wciskam sprzęgło jest cichutko, puszczam i szumi, jak jadę na 1 albo 2 biegu i wrzucam na luz, puszczam sprzęgło to coś puknie w okolicach sprzęgła. Jak wciskam na luzie sprzęgło to silnik zachowuje się tak jakby coś nim szarpnęło, dodam, że z rana jak wcisnę sprzęgło i puszczam to jest tak jakby dodawał się gaz, jak włączam 1 bieg i puszczam sprzęgło to przy ruszaniu dodaje się gaz. pomocy bo nie wiem co robić. przy wyłączaniu silnika delikatnie nim trzęsie. czy to znów dwumasa a jesli tak to dlaczego
Powiem Ci że z tego opisu nie kumam nic... Nie wiem czy tylko ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jedź do tego co Ci wymieniał i powiedz mu co jest,wszystko powinno być dobrze po wymianie,chyba że to co innego teraz nawala?

Cytat:
Napisał cybershot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mogę się z tym zgodzić, ponieważ mam S-Maxa z silnikiem 2.0 130KM i w homologacji producenta jest wyraźnie napisane, że jest to silnik PSA.
Tak,bo to podono jest ten 140KM pomniejszony o 10KM ze wzgl.na automat...
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 31-08-2011 o 09:41 Powód: pkt 21 regulaminu
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem